22 czerwca 2022 roku klasa II OT wraz z wychowawcą panią Anną Nawacką wybrała się do kina Planet Cinema na film Jurassic World Dominion. Wszyscy od dawna czekali na wspólne wyjście poza mury szkoły.

O 11:15 spotkaliśmy się przed kinem. Kupiliśmy popcorn, colę i zajęliśmy miejsca w sali kinowej. Po chwili zgasły światła. Dłużyło się nam podczas oglądania reklam, które trwały ok. 30min. Widownia reagowała wyjątkowo głośno.

Niektórzy śmieli się, inni głośno rozmawiali. To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej: radość, dobry humor i wrażenia po obejrzanym filmie. Emocje związane z filmem pozostały do późnego popołudnia.

Wyjazd ten pokazał, jak bardzo uczniowie potrzebują wspólnych rozmów, uśmiechu, beztroski. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku takich wspólnych chwil będzie o wiele wiele więcej....

Anna Nawacka