10 maja 2023 r. uczniowie technikum budownictwa: Jakub Bagiński, Kacper Pokropski, Jakub Szrage i Kryspin Zakrzewski wzięli udział w II Konkursie Wiedzy o Budownictwie zorganizowanym przez Wydział Politechniczny Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół o profilach budowlanych i obejmował zakres wiedzy dotyczącej materiałów budowlanych, technologii betonu, organizacji produkcji budowlanej, prawa budowlanego i geodezji. 23 maja 2023 r. podczas konferencji naukowo - praktycznej pt.: Nowoczesne materiały i technologie w budownictwie zorganizowanej przez Państwową Uczelnię Zawodową im. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach wręczono nagrody laureatom II Konkursu Wiedzy o Budownictwie.

Zaszczytne I miejsce w konkursie zajął nasz uczeń Kryspin Zakrzewski z klasy trzeciej technikum budownictwa. Gratulujemy wspaniałego sukcesu, a władzom Uczelni dziękujemy za zaproszenie, miłą atmosferę oraz ciekawe wykłady i prezentacje. Za zajęcie I, II i III miejsca laureaci otrzymali nagrody pieniężne.