gala 014 czerwca 2016 r. w Szkole Artystycznej w Ełku odbyła się uroczysta Gala Ełku zorganizowana przez Towarzystwo Miłośników Ełku. Na początku Gali pani prezes zaprezentowała sylwetki i osiągnięcia ełczan, którzy w szczególny sposób zasłużyli się miastu.

Wśród 8 nominowanych znalazła się nasza Pani Dyrektor Danuta Wojtowicz. Kapituła konkursowa Tytuł Ełczanina Roku 2015 przyznała Józefowi Gawrylukowi – prezesowi Orkiestry Dętej OSP w Ełku. Po pięknym występie dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 z wiązanką mazurskich piosenek i tańców towarzyskich, pani Maria Daniłkiewicz rozdała uczniom dyplomy i nagrody za udział w konkursie poetyckim.

Wśród nagrodzonych w konkursie poetyckim znalazła się Natalia Dytłow z kl. I OT. Pani Elżbieta Pańko wyróżniła dzieci i młodzież w konkursie plastycznym i fotograficznym. Za piękno Mazur okiem fotograficznym nagrodzeni zostali: Jakub Chodnicki z kl. II G, Maksymilian Olszewski z kl. II OT oraz Weronika Gromacka z kl. IV A.

Gratulujemy!!!