Dzień w Piżamach – Dlaczego? - ponieważ chorego dziecka, podstawowym strojem, czasami przez długie miesiące, są tylko piżamy.

Charytatywna zbiórka na rzecz onkochorych dzieci - 7 października 2022 r. Kilka dni wcześniej w całej szkole wisiało wiele plakatów, przygotowanych przez młodzież pod kierunkiem nauczycielek języka angielskiego, zachęcających do udziału w akcji.

A w piątek na korytarzach szkoły, widać było młodzież i nauczycieli spacerujących w nietypowych „szkolnych” strojach. Królowały kolorowe piżamy, ciepłe szlafroki i śmieszne kapcie - ale nie na tym polegała ta akcja. Chodziło przede wszystkim o zbiórkę pieniędzy na szczytny cel.

Tego dnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pod czujnym okiem pani Beaty – opiekuna Samorządu, chodzili z przygotowanymi puszkami od klasy do klasy, a do nich każdy mógł wrzucić dowolną kwotę pieniędzy. Po przeliczeniu okazało się, że na konto fundacji możemy przesłać 623,27 zł.

Dziękujemy WSZYSTKIM za tak wielki dar serca.