W środę 20 marca 2024 roku uczniowie Śniadeckiego uczestniczyli w 21 Edycji Dnia Przedsiębiorczości, który organizowany jest we współpracy z Fundacją Młodej Przedsiębiorczości.

32 uczniów naszej szkoły spędziło ten dzień w 20 różnych firmach. Uczniowie kierunku technik geodeta w: Pracowni Geodezyjnej GEOTIM, Angeo Support - Małgorzata Beczek, BUD-GEO Usługi Geodezyjne, Geodeta Uprawniony M. Marcinkiewicz, W. Marcinkiewicz s.c., Geomap s.c. Pracowni usług geodezyjno-kartograficznych MP-Geo Marcin Piórkowski, GEOCAD Krzysztof Wojcik, GEONET Usługi Geodezyjne. Młodzież uczestniczyła także w pracach w firmach i przedsiębiorstwach z branży spożywczej: Przetwórstwa i Wędzenia Ryb - Małgorzata Dzierżyńksa, Pączkarni Tradycyjnej -  Teresa Chodnicka, Karmelka -  Paweł Surawski.

Uczennice kierunku technik architektury krajobrazu wiedzę poszerzały w  Gospodarstwie Ogrodniczym Zielińscy, a młodzież kierunku organizacji turystyki wzięła udział w działaniach Biura Turystycznego “Cristal Travel” Sp. z o.o., Uczniowie kierunku weterynarii uczestniczyli w codziennej pracy Przychodni Weterynaryjnych: „Veta”, "Reksio" i „Sanitas”.

Grupa młodzieży z kierunku technik budownictwa  w pracach firmy PORTA KMI POLAND EŁK. Dzięki uprzejmości firm i przedsiębiorstw, które włączyły się w organizację tego dnia młodzież Śniadeckiego zdobyła nową wiedzę i umiejętności. Dziękujemy, że nasza młodzież mogła zdobyć doświadczenie zawodowe w Państwa firmach i przedsiębiorstwach.