W Dniu Kobiet - wierszem niespodzianką przywitała wszystkie kobiety męska część społeczności Śniadeckiego. Wszystkie Panie zaproszone zostały podczas długiej przerwy do auli szkolnej, gdzie zostały obdarowane wierszem, życzeniami i pięknymi kwiatami.

Dzień Kobiet stał się okazją do zrobienia pamiątkowego – wyjątkowego zdjęcia.

W Dniu Mężczyzny to Panie zrobiły niespodziankę Panom. Na długiej przerwie Panowie zostali zaproszeni do auli szkolnej, gdzie przywitał ich występ kobiecego chóru, który wykonał utwór „Za Tobą pójdę jak na bal” Krzysztofa Krawczyka. Wszyscy Panowie obdarowani zostali także słodkimi torcikami.

Młodzież także nie zapomniała o tych wyjątkowych dniach w roku. Były życzenia, kwiaty, czekoladki, cukierki. Cała społeczność szkoły będzie długo pamiętała wspólnie spędzone miłe chwile.