13 października  w auli szkolnej odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięła udział Dyrekcja, nauczyciele, emerytowani nauczyciele, pracownicy oraz przedstawiciele młodzieży z każdej klasy.

Pani Katarzyna Mosiej wraz z uczniami przygotowała piękny koncert życzeń skierowany do dyrekcji, nauczycieli i pracowników. Piosenki wykonywały solistki i szkolny chór Śniadecki z towarzyszeniem Edyty Sadkowskiej na fortepianie. Ciekawym atutem koncertu były wspomnienia uczniów o nauczycielach i nauczycieli o szkole.

Niespodzianką był występ utalentowanych muzycznie nauczycieli skierowany do uczniów. Nowe słowa dostosowane do atmosfery naszej szkoły do znanych utworów: Kocham Cię Kochanie moje Maanam i Rozmowa przez ocean Maryli Rodowicz tworzyły panie dyrektorki i pani kierownik szkolenia praktycznego. Brawo! Wielkie uznanie za pomysł i kreatywność, a wszystkim nauczycielom dziękujemy za wykonanie. Jak zawsze podczas Dnia Edukacji Narodowej nie zabrakło kwiatów, słów wdzięczności i chwil wzruszeń.

Pani Dyrektor przekazała informacje o wszystkich nauczycielach nagrodzonych i odznaczonych, a następnie wręczyła Nagrody Dyrektora. W tym roku otrzymali je: pani Grażyna Ozorowska, pani Mariola Stefańska, pani Małgorzata Wiszniewska, pani Maria Bogdzio, pani Magdalena Cielesz, pani Beata Czaplicka, pan Józef Jabłoński, pani Aneta Janczewska, pani Izabella Kasprzak, pan Mariusz Kurzątkowski, pani Agnieszka Kwiatkowska, pani Małgorzata Lutow, pan Łukasz Marcinkowski, pani Kamila Nawrot, pan Krzysztof Romanowicz, pan Konrad Siemienkiewicz, pan Kamil Sokołowski, pani Magdalena Święcińska i pani Małgorzata Tomaszewska oraz pracownicy: pani Anna Kamińska, pani Hanna Leszczewska, pani Dorota Sakowska, pani Aleksandra Węgrzyn, pan Andrzej Waszczuk, pan Patryk Tomczyk i Vasyl Rozberh.

Gratulujemy serdecznie!!!