20 stycznia 2024 r. młodzież klas maturalnych 5B – technik budownictwa, 5OTp – technik organizacji turystyki, 4Gp technik geodeta oraz 5T – technik technologii żywności, wraz z wychowawcami: panią Moniką Sokołowską, panią Karoliną Borawską, panią Iwoną Piaścik, panem Kamilem Sokołowskim, szanownym gronem pedagogicznym wraz z rodzicami świętowali symboliczne 100 dni do matury.

Bal Studniówkowy odbył się w restauracji „Fregata” w Ełku. Otwarcia Balu Studniówkowego dokonała pani dyrektor Jolanta Agata Opaluch życząc młodzieży udanej zabawy. Po uroczystym otwarcia Balu – „poloneza czas zacząć…”, wiec zgodnie z tradycją, para za parą, zaprezentowali się przedstawiciele klas piątych w pięknym układzie tanecznym przygotowywanym przez panią Magdalenę Cielesz i Karolinę Borawską.

Wzruszeni uczestnicy Balu nagrodzili występ gromkimi brawami. Po kolacji DJ zaprosił wszystkich do wspólnego tańca. Młodzież i zaproszeni goście prezentowali się bardzo elegancko, w odświętnych strojach i w doskonałych nastrojach tańczyli do białego rana. Jak się bawili? Oto kilka wspomnień tej wyjątkowej nocy w postaci zdjęć z wydarzenia.