Kolejny projekt za nami. Dziś czyli 20 czerwca odwiedziliśmy Przedszkole „Mali Odkrywcy” w Ełku. Dzięki współpracy między placówkami udało nam się zrealizować kolejną lekcję plenerową.

Tym razem jednak zaprosiliśmy do udziały przedszkolaków z grupy „Motyle”. Razem z uczniami z klasy IIIAg  z kierunku Architektura krajobrazu i II B z kierunku Budownictwo stworzyliśmy piękny projekt nasadzeń roślin ozdobnych, które na pewno przez wiele lat będą zdobiły ogród przedszkolny.

Dzięki uprzejmości Pana Andryszkiewicza właściciela Szkółki roślin ozdobnych z Nowej Wsi Ełckiej nie dalibyśmy rady. Za co ogromnie dziękujemy. Przekazany materiał cudownie wkomponował się w realizowaną przestrzeń, a uczniowie naszej szkoły i dzieci przedszkolne spisały się na medal. Ponieważ grupa Motyle kończy już swój czas edukacji w tym przedszkolu zostawią oni po sobie przepiękną pamiątkę.

Justyna Kułakowska