Nasza szkoła przystąpiła do akcji pomocy małej Aurelce, dziewczynce z Ełku, u której w głowie wykryto guza. Do podjęcia wyzwania zostaliśmy nominowani przez Szkołę Podstawową im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich.

Podjęliśmy wyzwanie i zrobiliśmy serduszkowe zdjęcie z widokiem na góry. Ale nie o to chodzi w akcji. Jej celem jest zdobycie funduszy na leczenie Aurelki. Samorząd Uczniowski zebrał wśród uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły pieniądze, które następnie zostały przelane na konto dziewczynki na platformie Siepomaga.pl.

Następnie nominowaliśmy 5 kolejnych grup/osób, które podejmą wyzwanie w ciągu 48 godzin.Dziękujemy za zaangażowanie uczniom szkoły, a małej Aurelce życzymy powrotu do zdrowia.