W pokoju socjalnym Zarząd Samorządu Uczniowskiego odświętnie tzn. mikołajkowo ubrany uwijał się z organizacją kiermaszu.

Świąteczne ciastka upiekła nasza wspaniała młodzież i równi wspaniali nauczyciele! Uczniowie na bieżąco wypiekali swoje mistrzowskie gofry, zapach których rozchodził się po wszystkich korytarzach. Na długiej przerwie do stoisk kiermaszowych ustawiła się długa kolejka.

Architekci krajobrazu wykonali cudne ozdoby bożonarodzeniowe i stroiki. Wszyscy wszystkich zapraszali do wzięcia udziału w Szkolnych Mikołajkach. Ciastka znikały w zawrotnym tempie!

Jak zawsze była to akcja charytatywna. W tym roku, pragniemy pomóc jednej z uczennic naszej szkoły.

Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na objęcie jej specjalistyczną opieką lekarską. Prawda, że warto pomagać!!! Uczniowie wraz z wychowawcami zorganizowali także Mikołajki Klasowe.

Obdarowywali się drobnymi upominkami w pięknych opakowaniach ze świątecznymi motywami. W całej szkole panował wyjątkowy nastrój dzięki świątecznym dekoracjom w salach lekcjach i na korytarzach. Dominował kolor czerwony i mikołajkowe czapeczki.

Tak organizuje się i współgra grono pedagogiczne i młodzież ze Śniadeckiego!