Tydzień Różnorodności Edukacyjnej to akcja organizowana w naszej szkole już kolejny raz. W tym roku odbywać się będzie w dniach 18-22 marca. Akcja ma na celu zwiększenie kompetencji i pogłębienie umiejętności oraz zdobycie wiedzy uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych poprzez udział w ciekawej ofercie zajęć tematycznych.

Zapraszamy uczniów klas I-IV szkół ponadpodstawowych do udziału w Szkolnej Lidze Scrabble Powiatu Ełckiego.

O, Nocy Święta, tak oczekiwana, która na zawsze zjednoczyłaś Boga i człowieka! Na nowo zapalasz w nas nadzieję.

Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Śniadeckiego nasza szkołą włączyła się w projekt Komórkomania, którego celem jest szerzenie idei dawstwa szpiku dla pacjentów zmagających się z nowotworami krwi.

Nasza szkoła włączyła się do akcji "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci."

"…bo łączy nas CHEMIA" w dniach 15-16 września 2023 roku

Uroczystość Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2023/2024 w dniu 4 września 2023 r. w Zespole Szkół nr 1 w Ełku przebiegać będzie w następującym porządku:

Do absolwentów analizy chemicznej Technikum Chemiczno-Spożywczego w Ełku i Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku.

Zapraszamy na KONCERT DLA MAM, który odbędzie się 26 maja 2023 roku o godz. 19.00 w auli ZS1 w Ełku. Będzie nam niezmiernie miło gościć WSZYSTKIE MAMY w naszej szkole.