20200407 Pamiętnik z czasu pandemiiBiblioteka Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiegow Ełku zaprasza wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników do udziału w projekcie "Pamiętnik z czasu pandemii". Celem projektu jest udokumentowanie naszych przeżyć, emocji sytuacji związaneych z pojawieniem się koronawirusa w skali globanej.

Jak sobie radzimy w zdalnym nauczaniu i uczeniu się oraz w różnych zdarzeniach dnia codziennego? Prosimy o wyrażenie swoich emocji i przeżyć w dowolnej formie np.: listu, opowiadania, eseju, karki z pamiętnika, wiersza, rysunku, grafiki komputerowej lub zdjęcia itp. Wszystkie nadesłane prace posłużą do stworzenia „Pamiętnika z czasu pandemii”.

20200407 Pamiętnik z czasu pandemii

Prace podpisane (imię, nazwisko i klasa) prosimy przesyłać na adresy:

Na prace czekamy do końca kwietnia 2020 r.