button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

20200407 Pamiętnik z czasu pandemiiBiblioteka Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiegow Ełku zaprasza wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników do udziału w projekcie "Pamiętnik z czasu pandemii". Celem projektu jest udokumentowanie naszych przeżyć, emocji sytuacji związaneych z pojawieniem się koronawirusa w skali globanej.

Jak sobie radzimy w zdalnym nauczaniu i uczeniu się oraz w różnych zdarzeniach dnia codziennego? Prosimy o wyrażenie swoich emocji i przeżyć w dowolnej formie np.: listu, opowiadania, eseju, karki z pamiętnika, wiersza, rysunku, grafiki komputerowej lub zdjęcia itp. Wszystkie nadesłane prace posłużą do stworzenia „Pamiętnika z czasu pandemii”.

20200407 Pamiętnik z czasu pandemii

Prace podpisane (imię, nazwisko i klasa) prosimy przesyłać na adresy:

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na prace czekamy do końca kwietnia 2020 r.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.