Szkoła przystąpiła do światowej kampanii „Pomarańczowej wstążki”, trwającej w dniach 1-19 listopada 2021 r., przeciw przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Hasło tegorocznej kampanii brzmi:

Tak, dla ochrony dzieci i młodzieży przed krzywdzeniem

Plan kampanii w naszej szkole przedstawia się następująco:

W dniach 02-18 listopada 2021 r. wychowawcy klas, przeprowadzą tematy  związane z wyżej ujętą tematyką. Efektem prowadzonych zajęć będą, wykonane przez młodzież  plakaty dotyczące przeciwdziałania wybranemu rodzajowi przemocy. Plakaty zostaną wywieszone na korytarzach szkoły w dniu 19 listopada 2021 r. - Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Przemocy wobec Dzieci i Młodzieży.

Dodatkowo społeczność szkoły zaakcentuje przystąpienie do akcji poprzez przypięcie w dniu 10 listopada, przygotowanych przez młodzież pomarańczowych wstążek.

Załączniki:
Pobierz plik (Ulotka 2021 PW.pdf)Ulotka kampanii POMARAŃCZOWA WSTĄŻKA[ ]446 kB