2019 dzien otwarty szkoly pasek odwolany

button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

zs1 logo 75WYDARZENIE ODWOŁANE - INFORMACJI NA TEMAT OFERTY EDUKACYJNEJ ORAZ REKRUTACJI UDZIELA NA BIEŻĄCO SEKRETARIAT SZKOŁY

Zapraszamy na Dni Otwarte Szkoły w dniu 13 kwietnia 2019 r. w godz. 09:00 - 13:00. Poniżej szczegółowy harmonogram.

Działania promujące szkołę

Sala

Nauczyciel

Stoisko informacyjne

Oprowadzanie gimnazjalistów po szkole

hol główny parter

Agnieszka Łukaszewicz

Berlinobus – degustacja wyrobów zakładów mięsnych

hol główny parter

Grażyna Ozorowska

Prezentacja kierunku kształcenia  w zawodzie: technik technologii żywności

  • projekcje multimedialne: filmy, zdjęcia kierunku
  • poczęstunek  ze specjalnymi shake’mi lub smoothies , lemoniadą lub kawą mrożoną,  
  • spotkanie z dietetyczką Urszulą Jaczewską - pokaz urządzenia do pomiaru tkanki tłuszczowej
  • prezentacja i degustacja wędlin z zakładów mięsnych,
  • pokaz sprzętu do rozbioru
  • prezentacja staży

sala 23

Maria Bogdzio

  • mini test dotyczący wyboru przez kandydata do szkoły średniej kierunku kształcenia

sala 36

Mariusz Duda

Prezentacja kierunku kształcenia w zawodzie: technik obsługi turystycznej:

  • prezentacja stoiska biura turystycznego przy pracowni

sala i przy sali 21

Małgorzata Wiszniewska

Prezentacja kierunku kształcenia w zawodzie: technik obsługi turystycznej

  • konkurs wiedzy z geografii turystycznej

sala 62

Agnieszka Gajewska

Prezentacja kierunku kształcenia w zawodzie technik geodeta

  • projekcja filmów promocyjnych,
  • pokazy slajdów z ćwiczeń terenowych,
  • wystawa prac uczniów.
  • wystawa sprzętu geodezyjnego,
  • konkursy z nagrodami z użyciem instrumentów pomiarowych
  • Geocatching - konkurs poszukiwania skrytek z pytaniami na posesji szkoły na podstawie współrzędnych GPS przy pomocy smartfonów (z pomocą uczniów technikum).

sala 49, przy sali 49 oraz posesja szkolna

Kamil Sokołowski

Jan Sachryń

Prezentacja kierunku kształcenia:

 technik budownictwa

  • wystawa materiałów budowlanych,
  • prezentacja projektów budowlanych,
  • prezentacja oprogramowania AutoCad i Norma Pro na laptopach,
  • konkurs "Czy znasz materiały budowlane?"

sala 24

Małgorzata Lutow

Prezentacja kierunków budowlanych

  • prezentacja programu AutoCad.

sala 46

Jacek Orzechowski

  • analiza składu produktów żywnościowych,
  • miareczkowanie,
  • pokazanie sprzętu laboratoryjnego.

sala 84

Iwona Piaścik

Prezentacja kierunków budowlanych

  • pokaz murowania konstrukcji budowlanej

szkoła lub na zewnątrz

Radosław Milewski

Prezentacja kierunku kształcenia:

 technik architektury krajobrazu - "Florystyka inaczej"

Tworzenie kompozycji florystycznych i dekoracyjnych na różne okazje min. z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Dnia Matki itp

Hol główny I piętro, sala 73

Justyna Kułakowska

Prezentacja projektu „Po lepsze kwalifikacje do Włoch”

Sala 21, 23, 24, 46

Grażyna Ozorowska

Warsztaty z mikroskopowania

71

Izabella Kasprzak

  • pokaz filmu przyrodniczego
  • układanka geograficzna
  • pokaz modeli 3D wykonanych przez uczniów

86

Grażyna Abratkiewicz

  • prezentacja programu Cabrii
  • ciekawostki matematyczne
  • matematyczne gry planszowe

61

Bożena Plitt

Monika Cebelińska

Ciekawostki chemiczne:

  • niesamowity WD40
  • reakcja sodu z alkoholem
  • spalanie magnezu
  • znikanie styropianu

87

Przemysław Kamiński

  • prezentacja prac projektowych uczniów kl.I i III - roboty

25

Elżbieta Chmielewska

  • quiz kahoot, rebsy i zagadki religijne

29

Agnieszka Opaluch

  • ekspozycja pomocy dydaktycznych
  • pokaz RKO dla zainteresowanych
  • quiz z pytaniami (nagrody – słodycze)
  • prezentacje filmów w TV związanych z obronnością

43

Józef Jabłoński

  • prezentacja eksponatów szkolnego muzeum historycznego
  • prezentacja prac uczniowskich prac uczniowskich

75

Agnieszka Marciniak

  • wystawa książek z a autografami autorów
  • pokaz filmu promującego szkołę
  • poczęstunek cukierkami z cytatami
  • biblioteka kreatywna - wykonywanie słodkich różyczek

53

Wiesława Rowińska

Katarzyna Mosiej

Maria Koerber -  Salwowska

Beata Czaplicka

  • konkursy leksykalno – gramatyczne
  • wystawa prac uczniowskich – portfolia
  • prezentacja prac projektowych uczniów kl.I i III - roboty

25

Patrycja Stasiewicz

Monika Sokołowska

Małgorzata Tomaszewska

Mirosław Zawadzki

  • rozgrywki w siatkówce
  • pokaz zumby

Górna sala gimnastyczna

Magdalena Cielesz

Andrzej Koroś

Lilla Harasim

  • rozgrywki w badmintona

Dolna sala gimnastyczna

Adam Antonowicz

Wojciech Dobkowski

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.