button oferta1

buttom books1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

zs1 logo 75Dzień dobry zapraszam Państwa do złożenia oferty na zapytanie ofertowe nr ZS1.261.02.2018,

pt. Przeprowadzenie kursów i szkoleń dla uczniów biorących udział w projekcie przy Zespole Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku realizowanego w ramach projektu „Zawodowcy na start”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego RPOW Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020."

Oferty należy składać:

• w formie pisemnej jak w pkt. IV. ppkt. 4 przesłać na adres lub dostarczyć osobiście w siedzibie Zamawiającego Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku przy ul. 11 Listopada 24, 19-300 Ełk, pok. 57.

• w formie elektronicznej przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.– tj. skan formy pisemnej oferty wraz z załącznikami w tytule podając: nazwę/imię i nazwisko oferenta oraz informację „oferta dot. zapytania ofertowego ZS1.261.02.2018. RPOW W-M”, oferty w formie elektronicznej muszą być skutecznie dostarczone, z powiadomieniem telefonicznym o wysłanej ofercie.

Termin składania ofert upływa w dniu: 28 maja 2018 r. do godz. 13:00.

Dokumenty do pobrania: