2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

targi 2017 2Międzynarodowe Targi to jedno z głównych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce.

Misją tego wydarzenia była promocja polskich regionów i firm działających w branży turystycznej, kreowanie nowego standardu targów turystycznych oraz integracja branży. Ważną częścią imprezy były spotkania z podróżnikami, którzy przygotowali ciekawe prelekcje i wykłady.

W tym roku byli to m.in.: Wojciech Cejrowski, Aleksander Doba i Nela Mała Reporterka. Całe targi były podzielone na salony. W Salonie Turystyki Krajowej i Zagranicznej prezentowały się atrakcyjne turystycznie państwa, regiony i miasta z całego świata.

Salon Camper & Caravanto to promocja turystyki caravaningowej, miejsce prezentacji kamperów i wszystkiego, co z nimi związane. W salonie znajdował się także sprzęt turystyczny i rekreacyjny. W czasie targów trwał też wielki, międzynarodowy zlot caravaningowy. Natomiast Warszawski Salon Jachtowy to wystawa jachtów motorowych i żaglowych, a także innego sprzętu pływającego, akcesoriów, odzieży i usług związanych z jachtingiem. W ramach salonu była także strefa nurkowania ze sprzętem nurkowym, szkołami nurkowymi i turystyką nurkową.

 W dniu 22 października 2017 roku jako słuchaczki Studiów Podyplomowym „Turystyka-hotelarstwo i gastronomia” realizowanych w ramach projekt „Zawodowcy na start” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 mogłyśmy czynnie uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Turystycznych Word Travel Show. I

I Edycja targów odbyła się w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.

Małgorzata Wiszniewska
Grażyna Ozorowska
nauczycielki przedmiotów zawodowych

 

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.