2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

09Za nami kolejne szkolenia dla geodetów finansowane z projektu „Zawodowcy na start”. W niedzielę 11 czerwca grupa uczniów i nauczyciel otrzymała międzynarodowe certyfikaty AutoDesk potwierdzające umiejętności nabyte w czasie kursu obsługi oprogramowania AutoCad poziom 1. Po 30 godzinach intensywnej pracy uczniowie wydrukowali przygotowane przez siebie projekty i otrzymali świadectwa.

Szkolenie w bardzo profesjonalny i przystępny sposób przeprowadził p. Krzysztof Kundziewicz (BIK Edukacja Białystok). Nabyte umiejętności będę bardzo przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

03W środę 14 czerwca odbyło się natomiast szkolenie z zakresu standardów technicznych i przepisów prawnych w geodezji, prowadzone przez niekwestionowany autorytet w tej dziedzinie – dr inż. Ludmiłę Pietrzak, wiceprezesa Stowarzyszenia Geodetów Polskich, redaktor naczelną miesięcznika „Przegląd Geodezyjny”, członka komisji nadającej uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i przedsiębiorcę zatrudniającego ponad 120 osób.

Dzięki temu spotkaniu uczniowie przyswoili niezwykle obszerną porcję wiedzy z zakresu prawa geodezyjno-kartograficznego, zasad wykonywania pomiarów geodezyjnych i ich opracowania, sporządzania dokumentacji geodezyjnej oraz procedur techniczno-prawno-administracyjnych w pracach geodezyjnych. Dzięki doskonałemu przygotowaniu tematyki zajęć i materiałów, w ciągu zaledwie 8 godzin udało się przekazać ogromny zasób wiedzy niezbędnej w pracy geodety, a także przed zbliżającymi się egzaminami zawodowymi dla uczniów technikum. W spotkaniu uczestniczyli wszyscy uczniowie klasy 3 i klasy 1 technikum geodezyjnego. Uczestnicy projektu otrzymali odpowiednie pisemne zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

A już w najbliższy piątek 16 czerwca zaczynamy szkolenie z zakresu obsługi programu C-Geo do opracowania wyników pomiarów geodezyjnych, które poprowadzi trener będący przedstawicielem producenta tego oprogramowania, co ma zapewnić najwyższą jakość kształcenia i certyfikaty dla uczestników, uznawane przez firmy w branży. Relacja wkrótce.

Kamil Sokołowski

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.