button oferta1

buttom books1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

09Za nami kolejne szkolenia dla geodetów finansowane z projektu „Zawodowcy na start”. W niedzielę 11 czerwca grupa uczniów i nauczyciel otrzymała międzynarodowe certyfikaty AutoDesk potwierdzające umiejętności nabyte w czasie kursu obsługi oprogramowania AutoCad poziom 1. Po 30 godzinach intensywnej pracy uczniowie wydrukowali przygotowane przez siebie projekty i otrzymali świadectwa.

Szkolenie w bardzo profesjonalny i przystępny sposób przeprowadził p. Krzysztof Kundziewicz (BIK Edukacja Białystok). Nabyte umiejętności będę bardzo przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

03W środę 14 czerwca odbyło się natomiast szkolenie z zakresu standardów technicznych i przepisów prawnych w geodezji, prowadzone przez niekwestionowany autorytet w tej dziedzinie – dr inż. Ludmiłę Pietrzak, wiceprezesa Stowarzyszenia Geodetów Polskich, redaktor naczelną miesięcznika „Przegląd Geodezyjny”, członka komisji nadającej uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i przedsiębiorcę zatrudniającego ponad 120 osób.

Dzięki temu spotkaniu uczniowie przyswoili niezwykle obszerną porcję wiedzy z zakresu prawa geodezyjno-kartograficznego, zasad wykonywania pomiarów geodezyjnych i ich opracowania, sporządzania dokumentacji geodezyjnej oraz procedur techniczno-prawno-administracyjnych w pracach geodezyjnych. Dzięki doskonałemu przygotowaniu tematyki zajęć i materiałów, w ciągu zaledwie 8 godzin udało się przekazać ogromny zasób wiedzy niezbędnej w pracy geodety, a także przed zbliżającymi się egzaminami zawodowymi dla uczniów technikum. W spotkaniu uczestniczyli wszyscy uczniowie klasy 3 i klasy 1 technikum geodezyjnego. Uczestnicy projektu otrzymali odpowiednie pisemne zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

A już w najbliższy piątek 16 czerwca zaczynamy szkolenie z zakresu obsługi programu C-Geo do opracowania wyników pomiarów geodezyjnych, które poprowadzi trener będący przedstawicielem producenta tego oprogramowania, co ma zapewnić najwyższą jakość kształcenia i certyfikaty dla uczestników, uznawane przez firmy w branży. Relacja wkrótce.

Kamil Sokołowski