Do absolwentów analizy chemicznej Technikum Chemiczno-Spożywczego w Ełku i Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku.

W roku szkolnym 2023/2024 otwieramy nowy kierunek - technik analityk i w związku z tym w połowie września 2023 r. zapraszamy wszystkich absolwentów analizy chemicznej na spotkanie pokoleń.

W programie planujemy: 15 września - konferencję z wystąpieniem naszych absolwentów - pracowników wyższych uczelni, a w części rozrywkowej - wieczorem - koncert absolwentów i 16 września - spotkania w szkole, w klasach oraz - wieczorem - "Bal chemika".

W związku z zainteresowaniem naszych absolwentów udziałem w spotkaniu pokoleń "... bo łączy nas CHEMIA", informujemy, że zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane z różnych roczników i kierunków kształcenia w Technikum Chemiczno-Spożywczym i Zespole Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku.

W dniu 15 września 2023 r. konferencja i koncert odbędą się w Szkole, a Bal Chemika - w Restauracji Rydzewski w Ełku w dniu 16 września 2023 r. Z uwagi na czas urlopu, rezerwacja miejsc i płatność będzie możliwa po 17 sierpnia 2023 r.

Zapraszamy serdecznie!