Droga Społeczności Szkolna!!!

Zarząd Samorządu Uczniowskiego wraz z Gronem Pedagogicznym, pragną zaprosić do wzięcia udziału w Szkolnych Mikołajkach.

Jak zawsze jest to akcja charytatywna. W tym roku, pragniemy pomóc, jednej z uczennic naszej szkoły. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na objęcie specjalistyczną opieką lekarską.

ZATEM:

Każdego kto ma talent cukierniczy (lub ktoś z rodziny taki posiada), prosimy na dzień 6 grudnia 2022 r. o upieczenie i przeniesienie ciast do pokoju socjalnego do godz. 08:45

Na przerwach śródlekcyjnych można będzie przystąpić do akcji kupując ciasta.Prosimy zabrać ze sobą dobry apetyt i dużą ilość gotówki.

DODATKOWO:

Zachęcamy całą społeczność szkolną do wystroju Mikołajkowego tzn. każdy kto ma: strój Mikołaja lub same czapki, prosimy, by je włożył. Wszystkich zachęcamy o przynajmniej czerwony akcent ubioru.

Pragniemy SZKOLNE MIKOŁAJKI, uczynić Dniem Dobroci i Życzliwości.