Zapraszamy uczniów klas I-IV szkół ponadpodstawowych do udziału w Szkolnej Lidze Scrabble Powiatu Ełckiego.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Ełcki Marek Chojnowski. Organizatorem turnieju jest Starostwo Powiatowe w Ełku i Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku. Celem turnieju jest: popularyzacja gry w Scrabble w szkołach ponadpodstawowych, podnoszenie umiejętności gry w Scrabble, pobudzenie aktywności uczniów, logicznego myślenia, podejmowanie strategicznych decyzji, gry fair play, rozwijanie kreatywności.

I Turniej odbędzie się  22 lutego o godz. 10:00 w górnej sali gimnastycznej w Zespole Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku. Kolejne Turnieje w ramach Szkolnej Ligi Scrabble Powiatu Ełckiego odbędą się:

  • II Turniej - 16 kwietnia 2024 r. start 10:00
  • III Turniej - 16 maja 2024 r. start 10:00
  • Turniej mistrzów - 04 czerwca 2024 r. start 10:00.