Miło nam poinformować, że grupa uczniów reprezentująca Naszą Szkołę w ogólnopolskim konkursie GEOPODCHODY zakwalifikowała się do etapu międzyszkolnego jako jeden z 18 zespołów, osiągają wynik 63/80 punktów.

Bartek Słapiński, Robin Sudhoff i Bartek Wysocki z klasy 4Gp pojadą na początku maja do Olsztyna, gdzie będą reprezentować Śniadeckiego na zawodach umiejętności praktycznych. Opiekunem grupy będzie p. Mateusz Olechowski.

Pozostałym dwóm zespołom nie udało się awansować, ale sam udział w konkursie był dla nich ciekawym doświadczeniem i dobrym sprawdzianem przed egzaminem zawodowym. Geopodchody organizowane są przez Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie, Wydział Geoinżynierii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Stowarzyszenie Geodetów Polskich.

Ogromne gratulacje składamy wszystkim uczestnikom, licząc na sukces w kolejnym etapie zawodów, w którym Nasi uczniowie będą rywalizować z kolegami m.in. z Białegostoku, Bydgoszczy, Lublina, Bytomia, Olsztyna i Warszawy.

TRZYMAJCIE KCIUKI!

Kamil Sokołowski