W dniach 27-29 maja 2021 roku w Rzeszowie odbyły się zawody II i III stopnia XLIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej.

Drużyna Naszej Szkoły w międzyszkolnym etapie zajęła 12 miejsce z 20 zakwalifikowanych zespołów z całej Polski. Biorąc pod uwagę, że w etapie szkolnym startowało znacznie więcej szkół, wynik ten można uznać za sukces. Ponadto indywidualne wyniki uczniów zasługują na gratulacje!

Szczególne uznanie należy się Grzegorzowi Mickiewiczowi z klasy IVG, który otarł się o etap centralny, zajmując 21 miejsce (do etapu centralnego zakwalifikowało się 20 osób). Piotr Głębocki zajął 36 miejsce na 63 uczestników, co biorąc pod uwagę, że jest uczniem drugiej klasy zasługuje na uznanie i daje nadzieję na jeszcze lepsze wyniki w kolejnych latach.

p. Kamil Sokołowski