DSC00026"...wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad" Paulo Coelho

28 lutego 2020 r. uczennice naszej szkoły: Weronika Komosińska z kl. II A i Izabela Milewska z kl. II c1 uzyskały wyróżnienia w kategorii prac plastycznych w XXV Wojewódzkim Konkursie Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Organizator konkursu, Zespół Szkół nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Ełku, w tym dniu świętował Jubileusz 50 – lecia, XXV – lecie Wojewódzkiego Konkursu Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego oraz XV – lecie Szkolnego Koła Caritas.

Uroczysta Gala odbyła się w Ełckim Centrum Kultury z udziałem wielu znamienitych gości: władz miejskich, samorządowych, oświatowych, absolwentów, nauczycieli emerytów, dyrektorów szkół i placówek powiatu ełckiego, w tym naszej Pani Wicedyrektor Marioli Stefańskiej.

Zgodnie ze słowami Paulo Coelho, prowadzący uroczystość przypomnieli kluczowe wydarzenia z działalności szkoły i przedstawili najważniejszych ludzi, którzy tworzyli 50 – letnią historię szkoły. Uroczystość uświetniły występy artystyczne młodzieży Zespołu Szkół nr 2, jak i laureatów pierwszych miejsc Wojewódzkiego Konkursu Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w kategorii recytacji i poezji śpiewanej.

Gratulujemy wyśmienitej gali gospodarzom i dziękujemy za zaproszenie! Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tych niezwykłych uroczystościach, a nawet skosztować jubileuszowego tortu. Gratulujemy sukcesów naszym uczennicom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!