button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

DSC00026"...wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad" Paulo Coelho

28 lutego 2020 r. uczennice naszej szkoły: Weronika Komosińska z kl. II A i Izabela Milewska z kl. II c1 uzyskały wyróżnienia w kategorii prac plastycznych w XXV Wojewódzkim Konkursie Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Organizator konkursu, Zespół Szkół nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Ełku, w tym dniu świętował Jubileusz 50 – lecia, XXV – lecie Wojewódzkiego Konkursu Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego oraz XV – lecie Szkolnego Koła Caritas.

Uroczysta Gala odbyła się w Ełckim Centrum Kultury z udziałem wielu znamienitych gości: władz miejskich, samorządowych, oświatowych, absolwentów, nauczycieli emerytów, dyrektorów szkół i placówek powiatu ełckiego, w tym naszej Pani Wicedyrektor Marioli Stefańskiej.

Zgodnie ze słowami Paulo Coelho, prowadzący uroczystość przypomnieli kluczowe wydarzenia z działalności szkoły i przedstawili najważniejszych ludzi, którzy tworzyli 50 – letnią historię szkoły. Uroczystość uświetniły występy artystyczne młodzieży Zespołu Szkół nr 2, jak i laureatów pierwszych miejsc Wojewódzkiego Konkursu Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w kategorii recytacji i poezji śpiewanej.

Gratulujemy wyśmienitej gali gospodarzom i dziękujemy za zaproszenie! Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tych niezwykłych uroczystościach, a nawet skosztować jubileuszowego tortu. Gratulujemy sukcesów naszym uczennicom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.