2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

DSC0001128 listopada 2019 roku, czwartkowy poranek w pracowni chemicznej naszej szkoły tętnił niespożytą energią i ciekawością przedszkolaków z grupy Ważniaki z placówki „Mali Odkrywcy” w Ełku.

Sześciolatki wraz z wychowawczyniami mogły doświadczyć prawdziwych czarów pod czujnym okiem pana Przemysława Kamińskiego. Przy asyście małych pomocników pracownia zamieniła się w magiczną grotę, w której płonęła podłoga, powstawały gluto-żelki, wybuchały magiczne mikstury i ogólnie dostępne składniki zamieniały się w nowe, nieznane dotąd skarby.

Dzieci postanowiły także sprawdzić, skąd bierze się tajemna wiedza i zawitały do biblioteki szkolnej, gdzie czekały na nie panie bibliotekarki, które odkryły część tajemnic kryjących się w bibliotece. Pani Wiesława Rowińska opowiedziała dzieciom o zaletach czytania książek.

Mali goście mieli także przyjemność obejrzeć teatrzykową animację bajeczki „Wielka zadyma z Mikołajem” - Wiesława Drabika. Pięknym czytaniem bajki oczarowała dzieci Izabela Jagłowska z kl. II A, animacjami ptaków, zwierząt oraz rolą małej dziewczynki – Aleksandra Gotowiec kl. II T, a w postać Mikołaja wcieliła się Gabriela Kleinschmidt z kl. II T. Młodzież przygotowała również dla dzieci szereg pytań dotyczących zbliżającej się zimy, świąt i opieki nad zwierzętami.

Każda dobra odpowiedź nagrodzona została kolorowymi naklejkami. Dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewaną piosenką o przedszkolu. Na zakończenie odwiedzin po słodkim poczęstunku, przygotowanym przez panią Anię i pan Przeka – rodziców Błażejka, Mikołaj podarował dzieciom lizaki, kolorowanki oraz bombki do pomalowania i powieszenia na choinkę w przedszkolu.

Tym sposobem przedszkolaki poznały pracę nauczyciela chemii i nauczyciela bibliotekarza. Życzymy dzieciom czytania szeregu interesujących książeczak i przeżywania ciekawych przygód!

(wr)

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.