2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

rok szkolny 2019 2020 007

2 września 2019 r. o godz. 8.00 maszą św. w kaplicy pod wezwaniem św. Tomasza Apostoła uroczyście rozpoczęto nowy rok szkolny. We mszy uczestniczył Sztandar Szkoły, Dyrekcja Szkoły, nauczyciele, młodzież i rodzice.

Ksiądz Jarosław podkreslił wagę odpoczynku wakacyjnego, jak i umiejętne zdobywanie wiedzy. Człowiek niemądry potrafi wyrządzić wiele krzywd. Tu ksiądz wspomniał rok 1939 i wczorajsze obchody 80 rocznicy wybuchu II wojny swiatowej.

Takie rocznice należy pamiętać, by nie dopuścić do wybuchu  kolejnych wojen. Wychowanie zaczyna się w rodzinie. Dom to fundament miłości i troski. Wychowanie i kształcenie jest procesem długotrwałym, a dziś wszyscy chcą mieć wszystko szybko. Na zakończenie ksiądz życzył uczniom mądrości, by zechcieli przyjąć naukę i wychowanie od rodziców i nauczycieli różnych specjalności i czynić świat lepszym, a nie doskonałym.

 O gdz. 9.00 Dyrekcja, nauczyciele i młodzież spotkanli się na placu przed wejściem do szkoły. Wszystkich zebranych serdecznie powitała Pani Dyrektor Danuta Wojtowicz, a szczególnie klasy pierwsze. W tym roku szkolnym jest ich 12: technikum po gimnazjum, technikum po podstawówce oraz klasy szkoły branżowej.

Pracę w naszej szkole podjęło 19 nowych nauczycieli. Pani kierownik szkolenia praktycznego – pani Grazyna Ozorowska będzie pracować na stnowisku wicedyrektora. Po części oficjalnej odbyły się w pracowniach spotkania z wychowawcami. Klasy pierwsze poznały najważniejsze miejsca w budynku szkolnym oraz rozkład pracowni. Życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym!

(wr)

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.