Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

Sprzatanie 0255 kwietnia 2019 r. młodzież z kl. I A wzięła udział w akcji ekologicznej "Wiosenne Sprzątanie Warmii i Mazur". Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku zaopatrzyło wszystkich uczestników akcji w rękawiczki i worki. Nasza trasa wiodła od wiaduktu nad obwodnicą Ełku do lasu w kierunku na Miluki.

Ten sam teren sprzątaliśmy jesienią. Nazbieraliśmy wtedy mnóstwo śmieci. Po zimie przybyło więcej niż zwykle: butelek, papierów, folii i kartonów. Młodzież na pewno, po wielokrotnych udziałach w różnych akcjach, posiada już świadomość w zakresie ochrony środowiska, więc kto zaśmieca piękne zielone tereny?

Apelujemy do wszystkich - korzystajcie z pojemników do tego przeznaczonych! Przyroda cierpi, a my razem z nią. Niech za rok nasze tereny w Ełku i wokół miasta wyglądają czysto i pięknie!

Katarzyna Maciaszek
i Wiesława Rowińska

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.