dsc0755926 września 2019 r. na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku odbył się piknik integracyjny – Tacy Sami, rozpoczynający cykl dziłań pod hasłem: "W trosce o dobro dziecka", Organizatorem pokniku było Powiatowe Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Ełku przy współudziale młodzieży i bibliotekarzy ełckich szkół.

Nasza mlodzież także uczestniczyła w organizacji pikniku: Ola i Kinga z kl. Icg, Kinga D. I Kinga K. Z kl. II G oraz Weronika, Wiktoria Sz., Wiktoria D., Iza i Klaudia z kl. II A. Dziewczęta prowadziły zabawy ruchowe z wężem, przechodzenie pod szurkiem na różnych wysokościach, rysowanie twarzy, kolorowanki, skaczące żabki, gry planszowe, układanie puzli.

Atrakcją były spacerujące i tańczące  przebrane zwierzęta oraz księżniczka. Każde stoisko przyciągało dzieci ze szkół integracyjnych swoją różnorodnością atrakcji i kolorami. Dobra zabawa i wspaniałe słońce pozwoliło przekonać uczestników pikniku, że wszyscy jesteśmy tacy sami.

Na zakończenie uczestników pikniku połączyło  pieczenie smacznych kiełbasek przy wspólnym gnisku. Dziękujemy młodzieży za poświęcony czas i prowadzone zabawy integracyjne!

(wr)