Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

TMW 01426 marca 2019 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się regionalne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych. Konkurencje odbywały się w 3 kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadpodstawowe.

Uczestnicy turnieju nie musieli w tym roku jechać aż do Gdańska. Dzięki uprzejmości naszej Pani Dyrektor eliminacje odbyły się w Zespole Szkół nr 1 im. Jedrzeja Śniadeckiego w Ełku. Przyjechała młodzież wraz z opiekunami nie tylko z Ełku, ale i z Suwałk, Gołdapi i Bań Mazurskich. W 2 próbach testowane były wykonane przez uczniów turbiny wodne, w kategorii moc i wydajność, przetwarzające energię potencjalną wody na energię mechaniczną.

Na zwycięzców czekały fantastyczne nagrody w sam raz dla majsterkowiczów: szlifierki, wiertarki i wkrętarki.Najlepsi zostali zaproszeni na turniej finałowy do Piaseczna. Organizatorzy podziekowali naszym Paniom Dyrektorkom za współpracę, umozliwienie korzystania z pomieszczeń naszej szkoły, za pomoc podczas wręczania dyplomów i nagród oraz uczennicom z kl. II OT za rejestrację uczestników i uczniom z kl. III B za nieoceniną pomoc przy organizacji stanowisk i wnoszeniu sprzetu i banerów.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.