Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

Stypendium 20119 08729 marca 2019 r. w Starostwie Powiatowym odbyła się uroczystość wręczenia najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych dyplomów potwierdzających otrzymanie Stypendium im. Jana Pawła II.

Stypendium na semestr letni w wysokości 130 zł. otrzymało 6 uczniów naszej szkoły. Dyplomy wręczali:  Starosta - Pan Marek Chojnowski oraz Pani Bożenna Puławska – Etatowy Członek Zarządu  i Radna – Pani Joanna Porucznik.

Na zakończenie uroczystości Pan Starosta zwrócił się do wszystkich stypendystów: " uczcie się dla siebie, bo to Wasz rozwój i Wy będziecie z niego korzystać".

Życzył wszystkim wszystkiego dobrego i zaprosił na spotkanie za rok.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.