button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

Stypendium 20119 08729 marca 2019 r. w Starostwie Powiatowym odbyła się uroczystość wręczenia najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych dyplomów potwierdzających otrzymanie Stypendium im. Jana Pawła II.

Stypendium na semestr letni w wysokości 130 zł. otrzymało 6 uczniów naszej szkoły. Dyplomy wręczali:  Starosta - Pan Marek Chojnowski oraz Pani Bożenna Puławska – Etatowy Członek Zarządu  i Radna – Pani Joanna Porucznik.

Na zakończenie uroczystości Pan Starosta zwrócił się do wszystkich stypendystów: " uczcie się dla siebie, bo to Wasz rozwój i Wy będziecie z niego korzystać".

Życzył wszystkim wszystkiego dobrego i zaprosił na spotkanie za rok.