button oferta1

buttom books1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

Trudne czasy 00928 marca 2019 r. w Szkole Artystycznej w Ełku odbyło się podsumowanie V edycji konkursu historycznego Trudne Czasy – Drogi Polaków do Niepodległosci. Podsumowania dokonali: Pan Rafał Żytyniec – Dyrektor Muzeum Historycznego w Ełku i Pani Teresa Ostrowska - PrezesRegionalnego Stowarzyszenia Polskich Dzieci Wojny.

W kategorii szkół średnich:

• I miejsce zajęła Agnieszka Duda z kl. II A pod opieką p. Wiesławy Rowińskiej,
  • III miejsce – Adam Bierko z kl. III B pod opieką p. Agnieszki Łukaszewicz.

Uroczystość uświetnił swoją obecnoscią bohater pracy Agnieszki – pan Dionizy Nowak wraz z żoną Ireną. Po częci oficjalnej odbył się koncert laureatów Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej.

Gratulujemy!!!