2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

Trudne czasy 00928 marca 2019 r. w Szkole Artystycznej w Ełku odbyło się podsumowanie V edycji konkursu historycznego Trudne Czasy – Drogi Polaków do Niepodległosci. Podsumowania dokonali: Pan Rafał Żytyniec – Dyrektor Muzeum Historycznego w Ełku i Pani Teresa Ostrowska - PrezesRegionalnego Stowarzyszenia Polskich Dzieci Wojny.

W kategorii szkół średnich:

  • I miejsce zajęła Agnieszka Duda z kl. II A pod opieką p. Wiesławy Rowińskiej,
  • III miejsce – Adam Bierko z kl. III B pod opieką p. Agnieszki Łukaszewicz.

Uroczystość uświetnił swoją obecnoscią bohater pracy Agnieszki – pan Dionizy Nowak wraz z żoną Ireną. Po częci oficjalnej odbył się koncert laureatów Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej.  

Gratulujemy!!!

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.