II i III stopnia dokształcania zawodowego
Zadań i wydarzeń do planowania pracy
Przetargi i zapytania ofertowe ogłaszane przez szkołe
w roku szkolnym 2018/2019

dn 10712 października 2018 r. o godz. 13.00 w auli szkolnej odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na akademię przybyła Dyrekcja Szkoły, nauczycie, rodzice, nauczyciele emeryci oraz młodzież klas starszych.

Na początku Pani Dyrektor Danuta Wojtowicz powitała zaproszonych gości, a następnie młodzież w formie kabaretu zaprezentowała „rajskie życie” w Zespole Szkół nr 1. Aniołowie opowiedzieli o nauce i czasie wolnym. Bartosz Karwel z kl. IV A zaprezentował monolog na temat pracy nauczyciela.

Martyna Kaczmarczyk z kl. I OT śpiewała piosenki, a Agnieszka Duda recytowała wiersz Nauka – Juliana Tuwima. Zaskoczeniem dla wszystkich były wystrzelone tuby z zawartością papierowych motyli.

Program przygotowano pod opieką pani Agnieszki Łukaszewicz i pani Katarzyny Mosiej. Dekorację wykonała z uczniami architektury krajobrazu pani Katarzyna Maciaszek. Wszyscy nauczyciele
i pracownicy obdarowani zostali kwiatami, były to wiązanki kolorowych goździków.

Pani Dyrektor Danuta Wojtowicz wręczyła pracownikom szkoły i nauczycielom Nagrody Dyrektora. W tym roku trzymali je:

• p. Magdalena Cielesz
  • p. Józef Jabłoński
  • p. Przemysław Kamiński
  • p. Małgorzata Lutow
  • p. Agnieszka Łukaszewicz
  • p. Katarzyna Maciaszek
  • p. Katarzyna Mosiej
  • p. Grażyna Ozorowska
  • p. Bożena Plitt
  • p. Kamil Sokołowski
  • p. Małgorzata Wiszniewska.

Pani Dyrektor wręczyła też zaproszenia wyróżnionym nauczycielom na uroczystość Wojewódzkich Obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Po akademii odbyło się spotkanie nauczycieli i emerytów
przy kawie i ciastku. Była to okazja do wspólnych rozmów i licznych wspomnień. Minutą ciszy i modlitwą uczciliśmy pamięć naszej byłej sekretarki – p. Eugenii Baruś, która odeszła do wieczności w dniu 18 września 2018 r.

MAPA STRONY

JUŻ WKRÓTCE