button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

dn 10712 października 2018 r. o godz. 13.00 w auli szkolnej odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na akademię przybyła Dyrekcja Szkoły, nauczycie, rodzice, nauczyciele emeryci oraz młodzież klas starszych.

 

Na początku Pani Dyrektor Danuta Wojtowicz powitała zaproszonych gości, a następnie młodzież w formie kabaretu zaprezentowała „rajskie życie” w Zespole Szkół nr 1. Aniołowie opowiedzieli o nauce i czasie wolnym. Bartosz Karwel z kl. IV A zaprezentował monolog na temat pracy nauczyciela.

Martyna Kaczmarczyk z kl. I OT śpiewała piosenki, a Agnieszka Duda recytowała wiersz Nauka – Juliana Tuwima. Zaskoczeniem dla wszystkich były wystrzelone tuby z zawartością papierowych motyli.

Program przygotowano pod opieką pani Agnieszki Łukaszewicz i pani Katarzyny Mosiej. Dekorację wykonała z uczniami architektury krajobrazu pani Katarzyna Maciaszek. Wszyscy nauczyciele
i pracownicy obdarowani zostali kwiatami, były to wiązanki kolorowych goździków.

Pani Dyrektor Danuta Wojtowicz wręczyła pracownikom szkoły i nauczycielom Nagrody Dyrektora. W tym roku trzymali je:

 • p. Magdalena Cielesz
 • p. Józef Jabłoński
 • p. Przemysław Kamiński
 • p. Małgorzata Lutow
 • p. Agnieszka Łukaszewicz
 • p. Katarzyna Maciaszek
 • p. Katarzyna Mosiej
 • p. Grażyna Ozorowska
 • p. Bożena Plitt
 • p. Kamil Sokołowski
 • p. Małgorzata Wiszniewska.

Pani Dyrektor wręczyła też zaproszenia wyróżnionym nauczycielom na uroczystość Wojewódzkich Obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Po akademii odbyło się spotkanie nauczycieli i emerytów
przy kawie i ciastku. Była to okazja do wspólnych rozmów i licznych wspomnień. Minutą ciszy i modlitwą uczciliśmy pamięć naszej byłej sekretarki – p. Eugenii Baruś, która odeszła do wieczności w dniu 18 września 2018 r.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.