CZYNNOŚCI

TERMIN

ZŁOŻENIE wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej

od 22 maja 2023 r.
do 21 czerwca 2023 r.

ZŁOŻENIE wniosku o przyjęcie do szkoły SPORTOWE

od 22 maja 2023 r.
do 31 maja 2023

UZUPEŁNIENIE wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty

do 12 lipca 2023 r.

OGŁOSZENIE list kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych

14 lipca 2023 r.

Kandydat zakwalifikowany składa POTWIERDZENIE WOLI przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego, o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej.

W przypadku szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe - także zaświadczenia lekarskiego zawierającego orzeczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu oraz odpowiednio orzeczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami i orzeczenia psychologicznego o braku przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdem.

od 23 czerwca 2023 r.
do 20 lipca 2023 r.

OGŁOSZENIE list kandydatów PRZYJĘTYCH i kandydatów nieprzyjętych

21 lipca 2023 r.