CZYNNOŚCI

TERMIN

Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej

od 16 maja 2022 r.

do 21 czerwca 2022 r.

Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami prowadzących szkolenie sportowe w szkołach ponadpodstawowych

od 16 maja 2022 r.

do 31 maja 2022

Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

od 24 czerwca 2022 r.

do 13 lipca 2022 r.

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych

20 lipca 2022 r.

Kandydat zakwalifikowany składa potwierdzenie woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego, o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej.

W przypadku szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe - także zaświadczenia lekarskiego zawierającego orzeczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu oraz odpowiednio orzeczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami i orzeczenia psychologicznego o braku przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdem.

do 22 lipca 2022 r.

Ogłoszenie list kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych

25 lipca 2022 r.