button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

DSC00229Inga Iwasiów - prof. dr hab., badaczka literatury, krytyczka literacka, pisarka, poetka związana ze Szczecinem. Kieruje Zakładem Literatury Polskiej XX i XXI wieku w Instytucie Polonistyki, Kulturoznawstwa i Dziennikarstwa Uniwersytetu Szczecińskiego.

Uczy także pisarstwa na studiach pisarskich. Autorka zbiorów wierszy – Miłość, opowiadań – Smaki i dotyki oraz powieści: Bambino, Ku słońcu, Na krótko, w Powietrzu, Pięćdziesiątka, Kroniki oporu i miłości.

6 marca 2020 r. pisarka – Inga Iwasiów spotkała się z ełczanami, a głównie ełczankami w ramach Tygodnia Kobiet, który odbywał się z okazji Dnia Kobiet w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nasierowskiej w Ełku. Spotkanie prowadziła Pani Dyrektor Biblioteki – Iwona Adeszko. Pisarka po rozmowie z prowadzącą na temat życia, twórczości, miłości i udziału kobiet w polityce, odpowiedziała na pytania uczestników spotkania, a na zakończenie podpisała książki. W spotkaniu uczestniczyła Patrycja Borawska z kl. II A pod opieką pani Wiesławy Rowińskiej.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.