beton 0118 kwietnia 2016 r. uczniowie naszej szkoły z kl. I B i IIB technikum o kierunku kształcenia budownictwo oraz z kl. II m kształcący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami przedsiębiorstwa funkcjonującego na rynku łomżyńskim – P.P.B. PREFBET Śniadowo.

Uczniowie zapoznani zostali z historią zakładu, technologią wykonywania bloczków z betonu komórkowego, asortymentem wyrobów oferowanym budowlańcom na rynku materiałowym. Uzupełnieniem wykładu był pokaz praktyczny – cięcia i szlifowania bloczków z betonu komórkowego, wykonywany przez uczniów Jakuba i Maćka z kl. IB, wg wskazówek przedstawiciela firmy. Spotkanie odbyło się w pracowni budowlanej CKPiU.