Dnia 25 września w godz. 13.30 – 15.30 w ogrodzie szkolnym na stadionie, odbyły się zajęcia integracyjne uczniów, nauczycieli i rodziców klas pierwszych, czyli PIKNIK INTEGRACYJNY realizowany w ramach projektu „Szkoła współpracy.

Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym współczesnej szkoły”. W programie pikniku integracyjnego były nie tylko sportowe rozgrywki włączające rodziców, nauczycieli i uczniów, ale także kiermasz, na którym sprzedawano ciasta robione przez uczniów i nauczycieli a także kiełbaski z grilla, które ufundowały nam Zakłady Mięsne Animex w Ełku.

W ramach kiermaszu zebraliśmy ponad 200 zł, a pieniądze zasilą konto Rady Rodziców. Najważniejszy jest jednak miło i aktywnie spędzony czas – nie tylko na zajęciach sportowych, ale także na wspólnych rozmowach, które miały na celu w szczególności integrację nauczycieli, uczniów i ich rodziców.

Piknik integracyjny został zorganizowany przez nauczycieli biorący udział w projekcie: p. wicedyrektor Wandę Skawińską, p. Agnieszkę Łukaszewicz, p. Katarzynę Mosiej, p. Małgorzatę Lutow i uczniów zaangażowanych w projekcie, przy współpracy wychowawców i innych nauczycieli.

Katarzyna Mosiej