mikolaj4 grudnia obchodziliśmy hucznie Mikołajki. Najpierw odbył się kiermasz ciast i ozdób światecznych, z których dochód został przeznaczony na dzieci cierpiące z powodu choroby nowotworowej.

Ciasta na kiermasz piekli nauczyciele, uczniowie. Można tez było kupić gorące i pachnące gofry, świeżo wyciskane soki i dżem jabłkowy, również robione przez uczniów. Na kiermaszu królowały piękne ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów kierunku architektura krajobrazu.

Bardzo dziękujemy kolejny raz za życzliwość i otwartość całej społeczności szkolnej.

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA: MŁODZIEŻY, RODZICOM, NAUCZYCIELOM, KTÓRZY UPIEKLI CIASTA JAK I CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ ZA DOKONYWANE ZAKUPY.

Organizatorami akcji charytatywnej "I Ty zostań Świętym Mikołajem" byli:

• p. Beata Czaplicka i Szkolne Koło Caritas
  • Samorząd Uczniowski
  • p. Katarzyna Maciaszek - nauczycielka przedmiotów zawodowych architektury krajobrazu
  • p. Iwona Piaścik - nauczycielka technologii żywności.

Po południu można było stracić kalorie uczestnicząc w Maratonie Fitness, na który skaładała się godzina Zumby i godzina Cross Fitu. Zumbę prowadziła Pani Magdalena Piekarska, a Cross Fit trenerzy z klubu V.I.P GYM.

Zajęcia zostały przeprowadzone w sposób interesujący i profesjonalny.  Maraton był jednym z działaniań zaplanowanych w ramach realizowanego przez szkołę projektu "Szkoła współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły". Dlategoskierowany został do nauczycieli, uczniów i rodziców, aby mogli spotkać się i wspólnie poćwiczyć.

Zespół realizujący projekt to grupa nauczycieli: Agnieszka Łukaszewicz, Małgorzata Lutow, Katarzyna Mosiej, prowadzonych przez lidera projektu p. Wicedyrektor Wandę Skawińśką, we współpracy z p. Marią Bogdzio i p. Katarzyną Maciaszek.