button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

2Biblioteka Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku zaprosiła uczniów szkoły do udziału w konkursie fotograficznym, którego celem było ukazanie rozwoju czytelnictwa wśród naszych uczniów, zamiłowania do książek tradycyjnych, jak i czytania na innych nośnikach oraz pokazanie piękna zakątków naszego miasta.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 4 października 2019 roku podczas szkolnej odsłony ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. Miło jest nam poinformować, że przyznane zostały nagrody w 2 kategoriach.

OTO WYNIKI

Kategoria – cykl zdjęć:

  • I miejsce - Klaudia Kapla -  klasa II A
  • II miejsce Weronika Komosińska - klasa II A
  • III miejsce - Patryk Filewicz - klasa I A g.

Kategoria – zdjęcia pojedyncze:

  • I miejsce - Karolina Kondracka - klasa I OT p  
  • II miejsce - Klaudia Magda Deluga - klasa II G
  • III miejsce Gabriela Dyczewska - klasa I c p

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

(wr)

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.