2Biblioteka Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku zaprosiła uczniów szkoły do udziału w konkursie fotograficznym, którego celem było ukazanie rozwoju czytelnictwa wśród naszych uczniów, zamiłowania do książek tradycyjnych, jak i czytania na innych nośnikach oraz pokazanie piękna zakątków naszego miasta.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 4 października 2019 roku podczas szkolnej odsłony ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. Miło jest nam poinformować, że przyznane zostały nagrody w 2 kategoriach.

OTO WYNIKI

Kategoria – cykl zdjęć:

• I miejsce - Klaudia Kapla -  klasa II A
  • II miejsce Weronika Komosińska - klasa II A
  • III miejsce - Patryk Filewicz - klasa I A g.

Kategoria – zdjęcia pojedyncze:

• I miejsce - Karolina Kondracka - klasa I OT p
  • II miejsce - Klaudia Magda Deluga - klasa II G
  • III miejsce Gabriela Dyczewska - klasa I c p

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

(wr)