Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

Zasięg,organizator, nazwa konkursu

Osiągnięcia

Imię i nazwisko nauczyciela

Ile osób brało udział, z której klasy,
osiągnięte miejsce, imię i nazwisko ucznia, klasa

Powiatowy Konkurs „Trudne czasy” -100 lat Niepodległości, organizator- Muzeum Historyczne w Ełku i Regionalne Stowarzyszenie Polskich Dzieci Wojny w Ełku

Wiesława Rowińska

I miejsce - Agnieszka Duda, kl. II A,

Powiatowy Konkurs na przebranie podczas „Pikniku Tuwima” organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną

Wiesława Rowińska

I miejsce:

  • Izabela Jagłowska z kl. I A
  • Weronika Komosińska z kl. I A

Powiatowy Konkurs Recytatorski i Plastyczny K. Baczyńskiego

M. Tomaszewska

Agnieszka Łukaszewicz

1 miejsce Dominika Więcko w konkursie w recytacji w języku angielskim

Gabriela Olszewska zajęła II miejsce w konkursie plastycznym.

Ogólnopolski konkurs ortograficzny

Agnieszka Łukaszewicz

  • Dominika Więcko z klasy IG - 1 miejsce w szkole

 Miejsko – Powiatowy konkurs ,,Ełk – Patrzymy w przeszłość”

Agnieszka Marciniak

Wyróżnienie

  • Borawski Mateusz

Ogólnopolski konkurs wiedzy o mitologii

Katarzyna Mosiej

na 246 miejsc Gabriela Kleinschmidt zajęła 24 miejsce

Diecezjalny, Caritas Diecezji Ełckiej, „Wolontariusz- moje miejsce w ojczyźnie”

Beata Czaplicka

Jolanta Opaluch

I miejsce – nagrodą był wyjazd na wycieczkę na Kresy Wschodnie(Smoleńsk- Katyń-Mińsk-Grodno) w dniach 23-28 kwietnia 2019 r. Zaangażowani w konkurs to:

  • Wiktoria Jaśków z kl. I OT wraz z 10 uczennicami z tej samej klasy (Bagińska M., Gotowiec A., Kacprzyk M., Kleinschmidt G., Lemańska A., Leszczyńska K., Piotrowska D., Rogowska K., Targońska G., Wróblewska N.)

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców

Wojciech Dobkowski

Andrzej Koroś

Adam Antonowicz

IV miejsce

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Wojciech Dobkowski

Andrzej Koroś

Adam Antonowicz

V miejsce

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

Wojciech Dobkowski

Andrzej Koroś

Adam Antonowicz

VI miejsce

Halowe Mistrzostwa Powiatu w Pilce Nożnej Chłopców

Wojciech Dobkowski

Andrzej Koroś

Adam Antonowicz

V miejsce

Mistrzostwa Powiatu na ergometrze wioślarskim

Wojciech Dobkowski,

Andrzej Koroś

Adam Antonowicz

VI miejsce

XX edycja konkursu- Potęga żywiołów ziemi- organizowany przez Państwowy Instytut Geologiczny.

Abratkiewicz Grażyna

1miejsce - Leszczyńska Karolina, I OT

Etap szkolny

XLIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy w Siedlcach

Katarzyna Maciaszek

Do etapu okręgowego zakwalifikowali się.

  • Bartosz Karwel – kl. IV A,
  • Aleksandra Fitas – kl. IV A,
  • Aleksandra Dziekońska – kl. IV A

Etap centralny

XLIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy w Siedlcach

W Hańczowej

Katarzyna Maciaszek

Karwel Bartosz IV A - laureat

Etap szkolny XXI Olimpiady Wiedzy o Żywności - Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, październik 2018

Maria Bogdzio

Do etapu okręgowego zakwalifikowali się:

  • Sylwii Antoniak - kl. II T:
  • Jolanty Biłdy - kl. II T
  • Natalii Palczewskiej - kl. II T

Etap okręgowy organizowany w Ełku przez Zespół Szkół nr 1 pod patronatem Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty

XXI Olimpiady Wiedzy o Żywności, 23 listopada 2018

Maria Bogdzio

IX miejsce Sylwia Antoniak

Etap szkolny

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, Politechnika Warszawska

Małgorzata Lutow

Do etapu okręgowego zakwalifikowali się

  • I - Marcin Pińczak, kl. IIIB
  • II - Gryczkowska Katarzyna kl. IIIB

Etap okręgowy,

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Politechnika Warszawska

Małgorzata Lutow

  • Pińczak Marcin klasa IIIB – 18 miejsce
  • Gryczkowska Katarzyna klasa IIIB – 20 miejsce

Etap szkolny

Zespół Szkół Zawodowych nr 5 w Białymstoku, Konkurs „Nowoczesne budownictwo wokół nas”

Małgorzata Lutow

Kwalifikacja 3 uczniów do etapu centralnego:

  • Tereszczak Krzysztof
  • Gryczkowska Katarzyna
  • Górski Paweł

Etap centralny, Zespół Szkół Zawodowych nr 5 w Białymstoku, Konkurs „Nowoczesne budownictwo wokół nas”

Małgorzata Lutow

  • I miejsce w konkurencji posadzkarsko – okładzinowej – Krzysztof Tereszczak klasa IIIB
  • II miejsce w konkurencji Malarsko – tapeciarskiej – Katarzyna Gryczkowska klasa IIIB
  • wyróżnienie w konkurencji sucha zabudowa – Paweł Górski klasa IIIB

Etap szkolny

Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

Stowarzyszenie Geodetów Polskich

Kamil Sokołowski

Najlepszy wynik etapu szkolnego Olimpiady:

  • Mateusz Sałek kl. IIIG

Zespół szkolny zgłoszony do II etapu (Mateusz Sałek IIIG, Grzegorz Mickiewicz IIG i Mateusz Borawski IIIG) zajął 34 miejsce na 61 drużyn z całej Polski.

Ogólnopolski konkurs ekonomiczny "Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie 2" (Konkurs internetowy).

Organizator : REVAS Business Simulation Games. "Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. "

Mariusz Duda

Zespół 3 osobowy kl. I B – 9 miejsce

  • Bartłomiej Szleszyński,
  • Kacper Statkiewicz,
  • Kamil Chmielewski

Międzyszkolny Konkursu z doradztwa zawodowego „Mój zawód drogą na szczyt kariery” w ramach projektu „Warmia i Mazury doradztwem zawodowym stoi”

Iwona Piaścik

  • II miejsce – Izabela Jagłowska kl I A
  • III miejsce - Aleksandra Dmochowska kl.III OT
  • wyróżnienie Justyna Wiszniewska kl.II OT

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.