Zasięg, organizator

Osiągnięcia

Imię i nazwisko nauczyciela

Osiągnięte miejsce, imię i nazwisko ucznia, klasa

Regionalny Konkurs Poetów Pogranicza Warmii i Mazur

Maria Koerber-Salwowska

Agnieszka Łukaszewicz

  • Agnieszka Duda – II miejsce
  • Katarzyna Dzierżanowska zajęła III miejsce

Ogólnopolski interaktywny konkurs przedmiotowy z języka polskiego „Rozumiem”; Organizator Interaktywna Edukacja Mogalo

Maria Koerber-Salwowska

  •  II miejsce w kraju - Dominik Wasilewski (I G) 

w kategorii "piórem wyrażone" (wiersz własny):

  •  I miejsce - Klaudia Miksza z kl. I OT, 
  • III miejsce - Jakub Stepnowski z kl. III c

w kategorii plastycznej: 

  • Patrycja Chrzanowska: dyplom za udział

Powiatowy Konkurs K. Baczyńskiego

Maria Koerber-Salwowska

w kategorii "Piórem wyrażone" (wiersz własny)

  • I miejsce - Klaudia Miksza z kl. I OT, 

Etap centralny

Ogólnopolskiego Turnieju Przetwórstwa Mięsa im. Iwony Mossakowskiej - ZSPS Poznań

Mariusz Duda

  • V miejsce, Bartłomiej Cybula, kl. III a
  • VI miejsce Mateusz Szyłak, kl. III a
  • VII miejsce, Szymon Pogorzelski, kl. III a

Etap okręgowy w Olsztynie

XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Katarzyna Maciaszek

  • I miejsce Bartosza Karwel

Etap centralny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Organizator Główny – Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy w Siedlcach

Katarzyna Maciaszek

  • VIII miejsce Bartosza Karwel – uzyskanie tytułu laureata

Regionalny konkurs budowlany „Nowoczesne budownictwo wokół nas”.Organizator

Zespół Szkół Zawodowych Nr 5

im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego- Białystok

Jacek Orzechowski

Małgorzata Lutow

Wyróżnienie szkoła branżowa,

  • Adrian Szypulski kl. IIm

Wyróżnienie technikum :

  • Jakub Wielgat, klasa IIIB
  • Piotr Przekop, klasa IIIB

Etap międzyszkolny Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej (Stowarzyszenie Geodetów Polskich)

Kamil Sokołowski

8 miejsce drużynowo w etapie szkolnym na 66 szkół

  • Jakub Chodnicki IVG
  • Robert Pietrzyk IVG
  • Przemysław Piekarski IIG

Etap centralny Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej (Stowarzyszenie Geodetów Polskich)

Kamil Sokołowski

6 miejsce w etapie międzyszkolnym drużynowo

13 miejsce indywidualnie w etapie centralnym

  • Jakub Chodnicki IVG

Etap szkolny

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, , Politechnika Warszawska

Małgorzata Lutow

  • I miejsce, Mateusz Pogorzelski, klasa IIIB

Etap Okręgowy Olimpiady Wiedzy o Turystyce-organizator

Uniwersytet Łódzki,

Wydział Nauk Geograficznych

V Olimpiada Wiedzy o Turystyce

Małgorzata Wiszniewska

Hubert Górski

  • Jolanta Konopka III OT- 135 miejsce/300
  • Ewelina Dymek III OT – 210 miejsce/300

Mistrzostwa Powiatu Ełckiego Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców

Andrzej Koroś

IV miejsce, drużyna chłopców

Mistrzostwa Powiatu Ełckiego Szkół Ponadpodstawowych i Wyższych w Piłce Nożnej Chłopców

Andrzej Koroś

Wojciech Dobkowski

III miejsce, drużyna chłopców

V Memoriał K. Skolimowskiej w LA zawody międzyszkolne

Andrzej Koroś

Magdalena Cielesz,

Wojciech Dobkowski,

Adam Antonowicz

  • III miejsce w pchnięciu kulą kobiet, Ewa Dytłow, kl. I A/B
  • II miejsce w biegu na 100m kobiet, Patrycja Mikiewicz, kl. I OT
  • II miejsce w pchnięciu kula chłopców, Mateusz Arciszewski, kl. II G/T
  • II miejsce w skoku w dal kobiet, Aleksandra Mańkowska, kl I A/B
  • III miejsce w skoku wzwyż chłopców, Szymon Tarantowicz, kl. II G/T