Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

Zasięg, organizator

Osiągnięcia

Imię i nazwisko nauczyciela

Osiągnięte miejsce,  imię i nazwisko ucznia, klasa

Miejski Konkurs historyczny zorganizowany przez Muzeum Historyczne w Ełku i Kombatancki Związek Dzieci Wojny RP Oddział w Ełku

Wiesława Rowińska

  • Aleksandra Janewicz z kl. II c
  • Bartosz Karwel z kl. II A
  • Karolina Skorupa z kl. IV A

Wojewódzki Konkurs Recytatorski K. K. Baczyńskiego – kategoria plastyczna

Wiesława Rowińska

  • I Miejsce – Sandra Łoś z kl. I G

Powiatowy konkurs Towarzystwa Miłośników Ełku „Uroki i nostalgie mazurskie”

Wiesława Rowińska

Nagrody:

  • Sandra Łoś z kl. I G - konkurs plastyczny
  • Maksymilian Olszewski z kl. III OT– konkurs poetycki
  • Katarzyna Jaroś  z kl. I T– konkurs fotograficzny

Ogólnopolski konkurs recytatorski w Giżycku

Agnieszka Łukaszewicz

  • Dawid Zera przeszedł eliminacje powiatowe i zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego

Recytatorski konkurs K. K. Baczyńskiego

Agnieszka Łukaszewicz

  • Dawid Zera – III miejsce

Plastyczny konkurs K. K. Baczyńskiego

Agnieszka Łukaszewicz

  • Katarzyna Karwowska - wyróżnienie

Konkurs historyczny „Trudne czasy”

Agnieszka Łukaszewicz

Dwóch uczniów otrzymało wyróżnienie:

  • Wiktoria Bronowicka - IIB
  • Mateusz Lisowski - IIB

Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej- etap szkolny

Beata Czaplicka

Etap szkolny wygrała uczennica:

  • Chrzanowska Patrycja- kl. IOT,

dodatkowo

  • Mnatsakanyan Diana z  kl. I G  również osiągnęła wysokie noty

zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Teologii Katolickiej

Etap wojewódzki - Olimpiada Solidarności

Ewelina Jackiewicz

Wyróżnienie w etapie wojewódzkim:

  • Kamila Dymek - kl.3B/G
  • Kinga Ignatowicz - kl.3B/G

Etap szkolny  i etap ogólnopolski konkurs „Bliżej pszczół” organizowanego przez Katolicki Uniwersytet Lubelski

Ewelina Jackiewicz

Agnieszka Łukaszewicz

Wyróżnienie w etapie ogólnopolskim:

  • Paulina Raczyńska kl.4G
  • Aleksandra Kolenda kl.4B

Etap powiatowy konkursu „Trudne czasy” organizowanego przez Kombatancki Związek Dzieci Wojny i Muzeum Historyczne w Ełku

Ewelina Jackiewicz

Wyróżnienia:

  • Patrycja Grądziel kl.1OT,
  • Iga Zawistowska kl.1OT

Ogólnopolski interaktywny konkurs przedmiotowy z języka polskiego „Rozumiem”; W-wa, Interaktywna Edukacja

Maria Wyrzykowska

Nikolina Soliwoda z klasy IV A

  • I miejsce w województwie
  • III w kraju

w nagrodę otrzymała brązowy medal, kwotę pieniężną i voucher

Wojewódzki; XXII Konkurs Recytatorski K.K. Baczyńskiego;

ZS nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

Maria Wyrzykowska

w kategorii "piórem wyrażone" (wiersz własny):

  •  I miejsce - Klaudia Miksza z kl. I OT, 
  • III miejsce - Jakub Stepnowski z kl. III c

Eliminacje szkolne Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Józef Jabłoński

Nikt z piszących uczniów kl. 1B i 1G/T nie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego

Eliminacje powiatowe Warmińsko – Mazurskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

Józef Jabłoński

zajęcie 2 miejsca w powiecie uczniowie klasy 3 B:

  • Piotr Załuska
  • Kamil Klepacki
  • Krzysztof Pogorzelski

Powiatowy

Dzień Papieski: Jan Paweł II – Bądźcie świadkami miłosierdzia – przygotowanie do konkursu recytatorskiego w ECK  i uczestniczenie w gali prezentacji nagrodzonych utworów

Jolanta Opaluch

  • zajęcie II miejsca w kategorii szkól ponadgimnazjalnych i wystąpienie na gali konkursu w dniu 08. 10 2016 w ECK: Natalii Zery, Karoliny Komosińskiej, Bartosza Karwela. – IIA/B

  • zdobycie wyróżnienia przez Dawida Zerę - IVG

Ogólnopolska XXVII Olimpiada Teologii Katolickiej

Jolanta Opaluch

do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się

  • Wiktoria Bronowicka - IB i zajęła  w etapie wojewódzkim XV miejsca

XXI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej: Etap szkolny i  Etap Wojewódzki

Jolanta Opaluch

do etapu wojewódzkiego  zakwalifikowała się

  • Natalia Moldenhower – IB i zajęła  w etapie wojewódzkim XI miejsca

Etap centralny Olimpiady o Żywności –organizator Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu

Maria Bogdzio

  • Anita Jóźwiak miejsce VI, IIIa ZSZ
  • Krzysztof Szejda miejsce IX, IIIa ZSZ
  • Przemysław Rejkiewicz miejsce XI, IIIa ZSZ

Olimpiada Wiedzy Umiejętności Rolniczych – organizator Ministerstwo Rolnictwa

Katarzyna Maciaszek

Etap Okręgowy

  • Karolina Skorupa IV A - X miejsce

IV Olimpiada Wiedzy o Turystyce – etap szkolny w ZS nr 1 w Ełku

Uniwersytet Łódzki, Wydział Nauk Geograficznych

Małgorzata Wiszniewska, Hubert Górski

  • Aneta Paczesna kl. III OT - miejsce I
  • Marcin Gutowski kl. III OT  - miejsce II

Konkurs historyczny „Trudne czasy”-organizator Kombatancki Związek Dzieci Wojny RP Oddział w Ełku, Muzeum Historyczne w Ełku; konkurs lokalny

Małgorzata Niedźwiedzka

  • Marcelina Kołodziej z kl. IV G -  I miejsce w II kategorii wiekowej – młodzież ponadgimnazjalna.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – organizator Politechnika Warszawska – etap szkolny w ZS nr 1 w Ełku

Małgorzata Lutow

Kwalifikacja do etapu okręgowego – uczniowie z klasy IVB:

  • Piotr Organek – miejsce I
  • Tobiasz Makowski – miejsce II
  • Aleksandra Kolenda – miejsce III
  • Artur Śliwiński – miejsce IV

Międzyszkolny konkurs na prezentację multimedialną pod tytułem: „Mój zawód – najlepszy wybór”- III edycja – organizator MODN w Ełku

Małgorzata Lutow

Wyróżnienie za prezentację o kierunku kształcenia technik budownictwa:

  • Kinga Ignatowicz z klasy IIIB

Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej – ogólnopolska (Stowarzyszenie Geodetów Polskich)

Kamil Sokołowski,

Magdalena Jurewicz

Etap szkolny:

  • I Marcelina Kołodziej
  • II Dawid Zera
  • III Jakub Chodnicki

XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej, eliminacje stopnia podstawowego

Izabella Kasprzak

eliminacje szkolne - 10 uczestników

XVIII- edycja ogólnopolska

Konkurs geologiczny Nasza Ziemia- Środowisko Przyrodnicze wczoraj Dziś i Jutro

Grażyna Abratkiewicz

 wyróżnienie:

  • uczeń klasy IV Dawid Zera

Kangur Matematyczny

Bożena Plitt

 wyróżnienie:

  • Przemysław Przemielewski-kl.IB

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.