2019 dzien otwarty szkoly pasek odwolany

button spacer wirtualny1

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O MATURZE 2019

• CKE - O egzaminie - link
  • OKE Łomża - Informatory o egzaminie maturalnym od roku szkolnego 2014/2015 - link
  • OKE Łomża - Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego w "nowej"  formule - obowiązująca w roku szkolnym 2018/2019 - link
  • OKE Łomża - Informacja o opłatach za egzamin maturalny w roku szkolnym 2018/2019 - link
  • OKE Łomża - Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w celu organizacji i przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty, egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego, egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie i egzaminów eksternistycznych - link