button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

zsz wedliniarzTrzyletni cykl kształcenia – to propozycja dla uczniów, którzy chcą zdobyć wykształcenie zawodowe. Ukończenie tego typu szkoły umożliwia zdobycie kwalifikacji zawodowych. 

Plan nauczania obejmuje przedmioty ogólnokształcące oraz przedmioty zawodowe teoretyczne i praktyczne.

 

 

 

 

Absolwenci tego kierunku zdobędą kwalifikacje:

  • T.5. Produkcja przetworów mięsnych i tłuszczowych.

Przedmioty w kształceniu zawodowym teoretycznym:

  • podstawy techniki
  • przetwórstwo mięsa
  • język obcy zawodowy
  • podstawy działalności gospodarczej.

Przedmioty w kształceniu zawodowym praktycznym:

  • magazynowanie mięsa i jego przetworów
  • zajęcia praktyczne.

Zajęcia praktyczne odbywają się w ANIMEX FOODS sp. z o.o. sp. k. Oddział w Ełku refunduje koszty dojazdu (bilety miesięczne)

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

MAPA STRONY

JUŻ WKRÓTCE

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.