HARMONOGRAM REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 odbywa się elektronicznie za pośrednictwem strony www.elk.edu.com.pl

Informacje dla uczniów i absolwentów przystępujących do egzaminu maturalnego oraz egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w czerwcu 2020

Centralna Komisja Egzaminacyjna, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Główny Inspektorat Sanitarny przygotowały wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminów zewnętrznych: ósmoklasisty, gimnazjalnego, maturalnego, potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz zawodowego w 2020 r.

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych. Dokument uwzględnia niektóre z uwag, które napłynęły do MEN w trakcie konsultacji społecznych.