button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

wiz stud 01921 marca – w pierwszy dzień wiosny naszą szkołę odwiedzili gimnazjaliści z Gimnazjum nr 4 i uczniowie 8 klasy  SP nr 3 w Ełku. Pani Kasia Mosiej wraz z uczniami: Oliwią Kuleszą i Mateuszem Borawskim z kl. III G oraz Mateuszem Arciszewskim z kl. III T zapoznali gości z kierunkami kształcenia w naszej szkole oraz z akcjami, wydarzeniami, jakie mają u nas miejsce.

Szczegółowych informacji udzielili nauczyciele poszczególnych zawodów podczas lekcji, na które mogli wejść zaproszeniu uczniowie. Pani Iwona Piaścik przygotowała różne badania surowców spożywczych. Młodzież mogła samodzielnie je przeprowadzić za pomocą specjalistycznych urządzeń i odpowiednich odczynników.

Nasi technolodzy żywności częstowali przygotowanymi koreczkami i pieczonymi kiełbaskami. Pani Małgorzata Wiszniewska opowiedziała o kierunku turystycznym i podarowała przygotowane przez uczniów foldery z reklamą kierunku.

O walorach geodezji opowiedział pan Kamil Sokołowski, a do kierunku budownictwa zapraszała pani Małgorzata Lutow. Pani wicedyrektor Mariola Stefańska odpowiedziała na dodatkowe pytania dotyczące rekrutacji i zaprosiła gimnazjalistów na Dzień Otwartej Szkoły.