2019 rekrutacja informacja

button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

dsc0188027.04 uczniowie z klasy IG/T uczestniczyli w akcji „Wiosenne Sprzątanie Warmii i Mazur”, organizowanej przez Centrum Edukacji Ekologicznej. Podobnie jak w ubiegłym roku sprzątaliśmy drogę prowadzącą do Miluk.

Do worków trafiły plastikowe i papierowe opakowania, butelki, puszki, tekstylia, fragmenty sprzętu AGD. Znaleźliśmy też zużyte opony oraz worki wypełnione gruzem. W kilku miejscach natknęliśmy się na dzikie „mini wysypiska”, które świadczą o tym, że nie wszyscy w należyty sposób dbamy o środowisko naturalne. Być może pozostawianie w przypadkowym miejscu śmieci, jest przejawem bezmyślności i nieświadomości, a może po prostu egoizmu i braku kultury. 

Udział w tego typu akcjach uczy nas pokory i wrażliwości na potrzeby środowiska. Pozwala zrozumieć znaczenie i konieczność ochrony przyrody i na pewno kształtuje postawę człowieka odpowiedzialnie korzystającego z jej dóbr.

 

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.