2019 rekrutacja informacja

button oferta1

buttom books1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

1wW ramach przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, w dniu 21 grudnia 2018 r. w auli szkolnej obejrzeliśmy przedstawienie pt.: „Przychodzi Król”.

Pierwsza scena przedstawiała „zwariowane jasełka”, na pozór śmieszne ale pozbawione głębi Bożego Narodzenia. Kolejne sceny miały zupełnie inny wydźwięk. Ukazywały miłość Józefa i Maryi, ich wzajemne zaufanie i zawierzenie Bożym planom jakie im Archanioł Gabriel objawił w scenie Zwiastowania Maryi.

Jasełka przedstawiały w jaki sposób człowiek odrzuca Boga i czyni sam siebie panem swego życia jak również pokazane zostały konsekwencje tych niewłaściwych wyborów, w które chce wchodzić Jezus ze swoim królowaniem przynosząc miłość, pokój i dobro.

W przygotowaniu przedstawienia zaangażowali się następujący uczniowie:

  • 9 ucz. kl. I OT -  Bagińska Martyna, Gotowiec Ola, Jaśków Wiktoria, Kacprzyk Monika, Kaczmarczyk Martyna, Kleinschmidt Gabrysia , Piotrowska Dominika, Rogowska Kinga, Wróblewska Natalia
  • 5 ucz. kl. I A - Jagłowska Izabela, Jarosławska Kamila, Kapla Klaudia, Ostapkiewicz Karolina, Komosińska Weronika
  • 2 ucz. kl. I T - Siłkowska Paulina, Wróblewski Jakub
  • 2 ucz. kl. II A/B - Duda Agnieszka, Zastocka Weronika
  • 3 ucz. kl. II G/T - Kozłowska Krystyna, Łajewska Martyna, Nietupska Julia
  • 6 ucz. kl. II OT - Cybula Ewa, Faryn Karolina, Popowska Katarzyna, Semla Zuzanna, Szymańska Julia, Wiszniewska Justyna,
  • 4 ucz. kl. III G/T - Arciszewski Mateusz, Gordon Karolina, Jasionowski Dawid, Sikorski Szymon
  • 1 ucz. kl. III B - Łapiński Sebastian

W sumie w przedstawieniu wzięło udział 32 uczniów z ośmiu klas Technikum nr 1.

Przygotowanie przedstawienia
Beata Czaplicka

 

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.