II i III stopnia dokształcania zawodowego
Zadań i wydarzeń do planowania pracy
przedmioty humanistyczne i języki obce, przedmioty zawodowe, przedmioty matematyczno-przyrodnicze
Przetargi i zapytania ofertowe ogłaszane przez szkołe
Harmonogram zajęć językowo-pedagogiczno-kulturowych grupa 1
w roku szkolnym 2018/2019

tko dsc0253016 października 2018 r. uczniowie klas: I A, III B, III G, III OT i IV OT spotkali się z panem Karolem Paszkowskim – działaczem Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych „Stopa”oraz Liderem Programu Stypendialnego „Przekaż dalej”.

Podczas swojego wystąpienia pan Karol zachęcał do wyznaczenie celów i konsekwentnego dążenia do ich realizacji. Opowiadał o swojej drodze do osiągnięcia sukcesu, a także o cechach, które są pomocne, aby zaistnieć na rynku pracy. Przedstawił instytucje i programy skierowane do młodzieży, które mogą pomóc w rozwijaniu zainteresowań oraz dają możliwość aktywnego uczestniczenia w życiu społeczności lokalnej.

Tego samego dnia odbyło się spotkanie młodzieży szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z pracodawcami ełckimi. Debata przebiegała pod hasłem „Wybór zawodu szansą na zatrudnienie. Celem spotkania była pomoc młodym pracownikom odnalezienie się na rynku pracy, a pracodawcom znalezienie wykwalifikowanych pracowników. Spotkanie zorganizowało Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Ełku, a prowadzili je nasi uczniowie: Sandra Łoś i Mateusz Arciszewski z kl. III G/T.

MAPA STRONY

JUŻ WKRÓTCE