2019 dzien otwarty szkoly pasek odwolany

button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

tko dsc0253016 października 2018 r. uczniowie klas: I A, III B, III G, III OT i IV OT spotkali się z panem Karolem Paszkowskim – działaczem Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych „Stopa”oraz Liderem Programu Stypendialnego „Przekaż dalej”.

Podczas swojego wystąpienia pan Karol zachęcał do wyznaczenie celów i konsekwentnego dążenia do ich realizacji. Opowiadał o swojej drodze do osiągnięcia sukcesu, a także o cechach, które są pomocne, aby zaistnieć na rynku pracy. Przedstawił instytucje i programy skierowane do młodzieży, które mogą pomóc w rozwijaniu zainteresowań oraz dają możliwość aktywnego uczestniczenia w życiu społeczności lokalnej.

Tego samego dnia odbyło się spotkanie młodzieży szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z pracodawcami ełckimi. Debata przebiegała pod hasłem „Wybór zawodu szansą na zatrudnienie. Celem spotkania była pomoc młodym pracownikom odnalezienie się na rynku pracy, a pracodawcom znalezienie wykwalifikowanych pracowników. Spotkanie zorganizowało Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Ełku, a prowadzili je nasi uczniowie: Sandra Łoś i Mateusz Arciszewski z kl. III G/T.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.