2019 rekrutacja informacja

button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

tko stypendium 13217 października 2018 r. w ramach Tygodnia Kariery, Pani Iwona Piaścik zorganizowała w klasie IV A warsztaty w pracowni komputerowej, które prowadziła pani Anna Dolistowska Buza z Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Pani Anna zaprezentowała młodzieży sieć współpracy publicznych służb zatrudnienia EURES, która umożliwia młodym ludziom poszukiwanie pracy w krajach Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii, Szwajcarii oraz Lichtenstein. Oprócz zatrudnienia pomaga w poszukiwaniu miejsc zakwaterowania, wyżywienia i nauki języków obcych. Młodzież na żywo rozmawiała na czacie z dyżurnym doradcą z Niemiec i Szwecji na temat ofert pracy dla absolwentów architektury krajobrazu.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.